Kryesore

Në politikën shqiptare do ketë dasëm, ja për kë bëhet fjalë…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:26 - 26/10/18 |
mapo.al

Duket se shumë shpejt do të kemi një tjetër dasmë që i përket pjestarëve të politikës.Djali i deputetit të PS Bashkim Fino, Redi Fino martohet me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish drejtor i Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH) dhe anëtar i Kryesisë së LSI.


Redi Fino do i japë fund beqarisë duke kurorëzuar lidhjen me Edlira Podgoricën, raporton newsbomb.al.
Dasma pritet të zhvillohet së shpejti dhe për detajet lidhur me të ftuarit apo ceremoninë do të shkruajmë në vazhdim. Ndërkaq, po publikojmë disa foto të çiftit simpatik.
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas