ShowBizz

Në “Pushime On top”, Soni Malaj: Kam koncerte, s’bëj dot pushime

               Publikuar në : 19:21 - 15/07/19 |
mapo.alm

Soni Malaj e ftuar në “Pushime On Top” me Ori Nebiajn, përveçse tregoi për emocionet e recitalit, projektin trio dhe projektet e radhës të cilat do t’i lançojë së shpejti, tha se angazhimet e shumta në koncerte nuk i japin mundësinë që ajo të bëjë pushime. “Do jem e angazhuar shumë më koncerte, kam goxha ngarkesë dhe kjo më bën të mos bëj dot pushime këtë verë. Mezi po pres të lançoj projektet e radhës.”-shprehet Soni.


  


 


Etiketa: , , ,

Pas