“Në Tropojën e Berishës dhe Azem Hajdarit” – Basha pritet me brohoritje

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka nisur këtë të diel nga shëtitorja e Bajram Currit, Tropojë. I rrethuar nga simpatizantë entuziastë, Basha është shoqëruar thuajse gjatë gjithë fjalimit nga thirrjet “Rama ik”. Lideri i opozitës e nisi fjalën e tij duke shprehur gëzim e emocion për vendndodhjen në “Tropojën e trimërisë, Tropojën e … Continue reading “Në Tropojën e Berishës dhe Azem Hajdarit” – Basha pritet me brohoritje