ShowBizz

Nën hetim për mashtrim, Zefi shfaqet me armë: Mos ji kurrë e dyta!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:28 - 04/07/19 |
mapo.al

Reperja Loredana Zefi, e cila akuzohet nga një çift zviceran për mashtrim, ka postuar së fundmi në “Instagram” një foto ku shihet me armë zjarri.


“Mos ji kurrë e dyta!”-ka shkruar ajo krahas fotos, që duket se është shkrepur në një qendër poligoni në Zvicër.


Risjellim në vëmendje se Loredana po hetohet nga policia zvicerane pasi çifti i sipërpërmendur e akuzoi publikisht për mashtrim dhe marrjen e më shumë se 700 mijë frangave.
Etiketa:

Pas