Kronika

Nëse e shihni këtë të moshuar njoftoni menjëherë policinë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:37 - 04/11/18 |
mapo.al

Një i moshuar në qytetin bregdetar të Durrësit rezulton i humbur prej ditës së sotme, ndërsa familja nuk ka asnjë gjurmë të tij.


Mësohet se Astrit Xhelilaj, 80 vjeç ka humbur në zonën e Kavalishences së ushtrisë në plazhin e  Durrësit.I moshuari vuan nga skleroza dhe ka me vete një byzylyk të gdhendur me të dhënat e veta si dhe celularin e të afërmve.


Familja ka bërë denoncimin në Komisariat dhe apelojnë për këdo që e sheh apo ka informacion të njoftojnë policinë.

D8988fd4 0ba4 4eb8 9403 Fc6afcc0bc3c


Etiketa: , , , ,

Pas