Aktualitet

Nëse jeni kuriozë, ja si dukej Bora Zemani si prezantuese moti para 10 vitesh


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:44 - 27/03/21 |
mapo.al

Bora Zemani është një nga moderatoret më të përfolura kohët e fundit edhe për shkak të vetë programit që drejton pasi “Për’puthen” është aktualisht një nga programet më të ndjekur në vendin tonë.

Ajo ka një karrierë mjaft të suksesshme, e cila ka qenë në rritje hap pas hapi.


Kujtojmë se para shumë vitesh, Bora ka qenë prezantuese moti, konkretisht në vitin 2011.Në një video të bërë publike, vihet re se moderatorja ka pasur një look krejtësisht ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim tani.


Bora është nënë e një djali të quajtur Arbror dhe po shijon romancën me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Gjatë këtyre ditëve, moderatorja ka marrë vazhdimisht me vete në punë të birin. I vogli është njohur nga afër me konkurrentët e “Për’puthen” dhe ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve. Shpesh konkurrentët kanë publikuar foto e video me Arborin, i cili i shoqëron ata edhe gjatë regjistrimit të emisionit.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas