Sport

Nëse ke dy fëmijë,kontrollo p***sin, modelja turpëron yllin e Realit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:30 - 01/04/19 |
mapo.al

Thibaut Courtois u nda nga gruaja e tij, Marta Dominguez, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Sapo mbërriti te Real Madrid ai u përfol për një lidhje me një drejtuese televizioni, Alba Carrillo.


Në një intervistë për media, portieri belg tha se nuk ka dhe nuk do të ketë kurrë një lidhje me personin në fjalë. Kjo gjë ka shtangur Alban, e cila ka reaguar ashpër ndaj këtij mohimi që i bëri futbollisti, për faktin se ata të dy kishin kohë që ishin të lidhur.Në një intervistë për mediat lokale në Spanjë, Carrillo tha: “Ai bëri një gabim të madh sepse ‘miza’ e tij fluturon shumë e lirë”.


Ndërsa më vonë shtoi: “Nëse ke dy fëmijë, atëherë kontrollo p**isin tënd!”

Jeta e Courtois në Spanjë nuk ka shkuar ashtu siç e priste, sidomos tek Real Madrid, ku është vënë në qendër të kritikave, por kjo nuk e ka ndalur atë të fillojë një tjetër lidhje, që sipas mediave rozë këtë herë është ish-banorja e “Big Brother” në Spanjë, Liz Emiliano.


Etiketa: , , , , , ,

Pas