KMR

Nëse shenjat e horoskopit do ishin pije alkoolike…zbuloni shishen tuaj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:39 - 11/01/22 |
mapo.al

Alkooli është një pjesë e pandarë e gëzimeve tona. Është pija e cila i kthen netët në të veçanta, por edhe mbrëmjeve romantike u jep tjetër shije. Sigurisht nëse nuk e teproni. Por a jeni kurioz të dini se cila pije alkoolike ju përshtatet më së shumti? Lexojeni më poshtë në varësi të shenjës tuaj të horoskopit.


Dashi – Vodka,  pije e fortë e cila përshtatet me çdo gjë.


Demi – Konjaku, pija që konsumohet më së shumti në shtëpi, aty ku ju e keni tempullin e relaksit.Binjakët – Tekila,  E përbashkëta e tekilës me Binjakët është fakti që të dy shkaktojnë shumë probleme.
Gaforrja – Sake (rakia kineze) ashtu si ju është një pije e cila cilësohet si e veçantë dhe nuk zgjidhet gjithmonë.Luani – Uiski, pije popullore dhe e fortë, edhe pse jo e preferuara e të gjithëve. A nuk është fiks si ju?

Virgjëresha – Xhin, nuk është pije për të gjithë, dhe mund të lërë shije të hidhur tek ata që e provojnë për herë të parë, njësoj siç ndodh edhe me ju.

Lexo edhe :  Problemet e shëndetit sipas shenjës së horoskopit

Peshorja – Rum, kush më mirë se kjo pije alkoolike u jep shijen e veçantë kokteileve? Ashtu ndodh edhe me ju, në prezencën e të tjerëve, jeni shpirti i çdo feste.

Akrepi – Jageirmaster, jo të gjithë guxojnë ta teprojnë me këtë pije. Në dukje e ëmbël por pasojat i ka të rënda, ashtu siç ndodh edhe me ju.

Shigjetari – Shampanjë, pije klasike dhe intriguese, njësoj si personaliteti juaj.

Bricjapi – Amaro, është e ëmbël dhe e hidhur dhe i bën të dyja shumë mirë, siç ndodh edhe me ju.

Ujori – Absinth, një pije ndryshe nga të tjerat, e cila kërkon guxim dhe kureshtje, ku më mirë se te kjo pije e gjeni veten ju?

Peshqit – Khaluha, një pije ekzotike dhe e butë, ashtu siç jeni edhe ju në përditshmërinë tuaj.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas