Aktualitet

Nesër dhe pasnesër ndërprerje energjie në Tiranë, ja zonat që preken


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:14 - 11/07/19 |
ro ot

OSHEE ka njoftuar një tjetër stakim të energjisë elektrike në Tiranë. Sipas tyre në vijim të punimeve për rikonstruksioneve të kabinave, në datat 12-13 korrik do të ketë ndërprerje të energjisë për disa orë.


Konkretisht me datë 12 korrik energjia do të ndërpritet si në vijim:  01:00-03:00 rruga “Ali Visha”; 03:00-04:00 rruga “Pjetër Budi”; 04:00-05:00 Rruga “Drago Siliqi”;  09:00-13:00 rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”; 9:30-15:00 Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”; 09:00-15:00 rruga “Sami Frashëri”  pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”; 09:00-16:00 rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”.


Ndërsa më 13korrik energjia do të ndërpritet: 09:00-16:00 rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza”.1Etiketa: , ,

Pas