Aktualitet

Nesër gjysma e Tiranës pa energji elektrike, ja zonat

               Publikuar në : 16:58 - 09/09/19 |
mapo.al

Ditën e martë OSHEE do të ndërpresë energjinë elektrike në disa zona të Tiranës. Për shkak të punimeve që po bëhen, OSHEE thotë se nga ora 9 e mëngjesit, deri në orën 15:30 do të shkëputë energjinë elektrike.


Ndërprerje të energjisë do të ketë në zonat si më poshtë:09:00-13:30


Rruga ‘Agush Gjergjevica’, rruga ‘Todi Shkurti’, rruga ‘Budi’ si dhe një pjesë e ish-Qytetit Studenti

09:00-15:00

Rruga ‘Hoxha Tahsim’, pjesërisht Sheshi i Xhamllikut

09:00-15:30

Rruga ‘Riza Jaha’, rruga ‘Qema Stafa’.


Etiketa:

Pas