Aktualitet

Nesër kthehen reshjet e shiut, ulen temperaturat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:22 - 04/09/21 |
mapo.al

E diela e parë e shtatorit nuk parashikohet një ditë e mirë për plazh.


Jugu dhe juglindja e Shqipërisë sipas Hakil Osmanit nga shërbimi “Meteoalb” parashikohet të përfshihen nga reshjet.


Me shi pritet të nisë edhe java e ardhshme në disa zona të vendit.Ndërkohë vlerat e termometrit parashikohet të bien me dy gradë celcius.Mesditën e së dielës problematike parashikohet edhe era e cila sipas shërbimit “Meteoalb” prite të sjellë det të trazuar.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas