Aktualitet

Nesër Mapo Weekend, ja faqja e parë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:13 - 30/10/20 |
mapo.al

Gazeta Mapo vjen nesër në numrin e fundjavës me një hulumtim mbi bllokimin total të Tiranës dhe gjendjen kaotike të trafikut.


Stresi i pahasur më parë që po provojnë çdo ditë qytetarët, prej keqqeverisjes së Veliajt.


Mapo ka biseduar me specialistët e fushës.Nesër në gazetën Mapo vjen dhe suplementi letrar me krijime, studime dhe intervista.
Etiketa: ,

Pas