Aktualitet

Nesër në Durrës/ Berisha njofton “Foltoren” e radhës: Të gjithë të bashkuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:31 - 28/09/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbajtjen e takimit të katërt me demokratët e bazës në kuadër të aksionit “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur”.


Takimi i radhës i liderit historik të PD-së do të jetë në qytetin e Durrësit dhe do të mbahet ditën e nesërme në orën 18:00.


Përmes një postimi në Facebook Berisha fton të gjithë demokratët, pasi sipas tij vetëm të bashkuar mund të fitojnë.Diten e merkure me daten 29 shtator ne ora 18:00 ne sallen e Pallatit te Kultures Aleksander Moisiu ne Durres do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Durresit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Sb”, shkruan Berisha.

Lexo edhe :  Kur "vret" babën!


Kujtojmë se pas pezullimit nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike, ish-lideri i kësaj force politike ka nisur një tur në bazë për të rikthyer atë që ai e cilëson si sovranitetit i munguar i PD-së.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas