Arkiva 2

Nesër në Mapo Weekend: Dita e parë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:35 - 10/09/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e fundjavës zhvillimet e fundit politike


Sot duket se ka nisur një epokë e re në PD dhe Opozitën shqiptare, ku për herë të parë në 30 vite, Sali Berisha është futur në Kuvend, jo si pjesë e forcës politike që vetë ka themeluar.


Por ish-kryeministri premton se nuk do ta njohë vendimin e Lulzim Bashës për përjashtimin e tij, dhe se do të bëjë gjithçka për kthimin e partisë në legjitimitet.Ai ka akuzuar se ka një pazar mes Ramës dhe Bashës. Çfarë mund të ndodhë në PD dhe si do të jetë e ardhmja e demokratëve.
Nesër në Mapo Weekend do të gjeni suplementin ‘LETRAR‘ me proza dhe poezi. Gjithashtu mund të lexoni komente dhe analiza mbi çështjet më aktuale në vend.Faqja e parë e Mapo Weekend

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas