Aktualitet

Nesër në Mapo Weekend: Vota e shkelur e 25 prillit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:17 - 30/07/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e fundjavës raportin e OSBE/ODIHR-it për zgjedhjet e 25 prillit


Një vëzhgim i thelluar i gazetës Mapo mbi raportin final të ODIHR për 25 prillin, ku sipas konkluzioneve janë shkelur parimet dhe vlerat kryesore të zgjedhjeve. Reagimet dhe çfarë pritet të ndodhë në vijim.


Nesër në Mapo Weekend do të gjeni suplementin ‘Letrare’ më shkrime, proza dhe poezi.Gjithashtu, mund të lexoni komente dhe analiza mbi aktualitetin në vend, rajon dhe botë.

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas