Aktualitet

Nesër pa energji disa zona të Tiranës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:41 - 01/07/20 |
mapo.al

OSHEE njofton se nesër në Tiranë do të shkëputet energjia elektrike për disa orë.


Për shkak të punimeve, do të stakohet energjia pjesërisht në rrugën “Pandi Dardha”, në rrugën “Tahir Sinani” dhe mbrapa shkollës “Ahmet Gashi”.


Njoftimi i OSHEE/ Stakim, 2 korrik:Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga kabinat e NST Rajonal, në datën 2 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë
09:00-10:00Pjesërisht rruga “Pandi Dardha”, rruga “Tahir Sinani” prapa shkollës “Ahmet Gashi”

12:00-13:00

rruga “Pandi Dardha”

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas