ShowBizz

Nesër publikohet bashkëpunimi mes Ariana Grandes dhe Justin Bieberit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:53 - 07/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja me famë ndërkombetare, Ariana Grande pak javë më parë ka konfirmuar bashkëpunimin më të ri me Justin Bieberin, i quajtur “Stuck With U”.Dyshja, që prej vitesh kanë ruajtur raporte shumë të mira miqsore, premtojnë një hit të vërtetë nga kjo prurje dhe fansat nuk po durojnë dot më.


See the source image


Ariana ka postuar një foto tjetër në rrjetet e saj sociale, ku shfaqet në një studio dhe ua kujton fansave se më 8 maj do të jetë dita ku projekti muzikor do të publikohet dhe ata do kenë mundësinë ta dëgjojnë.


See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas