ShowBizz

Neslihan Atagyl heq dorë nga aktrimi për biznesin e ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:11 - 02/06/20 |
mapo.al

 


Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul , prej dy muajsh është vetëkarantuar së bashku me bashkëshortin e saj.


Ajo ka ndërprerë xhirimet në serialin “Vajzat e ambasadorit”.


 


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

Nuk dihet ende kur do të rifillojë ky serial në televizionin turk, prandaj Neslihan ka vendosur të merret me diçka të re. Aktorja ka hequr dorë nga aktrimi për pak kohë, për t’ju përkushtuar projektit të saj të ri.

 

View this post on Instagram

 

Gönlünü,gözünü,sözünü,canını sevdiğim… ❤️🤤

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on


Neslihan do të publikojë një revistë online me titull “Hadsiz”. Ajo është shumë e emocionuar për këtë projekt dhe revista do të përmbajë tema interesante, intervista dhe të ftuar të famshëm.

Bëhet e ditur se revista do të publikohet në Instagramin e aktores në 1 qershor. Ajo e ka lënë surprizë emrin e të ftuarit të parë. Tani e tutje aktoren do ta shohim më të përkushtuar në këtë projekt ndërsa rikthimi në ekran mbetet i paditur për shkak të situatës së pandemisë.

 

View this post on Instagram

 

Spring has sprung🌸 #PolaroidEyewear @polaroideyewear_tr

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas