Aktualitet

Neuropsikiatri ndërroi jetë pak ditë më parë, humb betejën me Covid edhe e shoqja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:43 - 01/03/21 |
mapo.al

Pa kaluar ende 3 javë nga vdekja e neuropsikiatrit të Elbasanit, Hyqmet Shqerra, Covid-19 i ka marrë jetën edhe bashkëshortes së tij.

Lajmi bëhet i ditur nga i biri, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.


“Lamtumirë mama.Tani je afër burrit tënd të jetës që aq shumë e ke dashur dhe respektuar. Dashuri idilike e juaja. Nuk mundet të rrinit të ndarë për shumë kohë. Më keni lënë uratën të dy dhe do të më mbroni e drejtoni nga lart duke qenë ëngjëjt e mi mbrojtës.
Premtoj që do ndjek gjurmët tuaja e do mbaj lart emrin e babait dhe të mamasë siç më keni edukuar ju me dashuri, me punë, me respekt, me fisnikëri, me ndershmëri, me përulësi e me vetëpërmbajtje. Ju qoftë dheu i lehtë të dyve!” – shkruan Fatjon Shqerra.

Lexo edhe :  Kufizimet / Qeveria i jep 2 orë më shumë kohë njerëzve, rinisin fluturimet me Britaninë

Postimi i Fatjon Shqerra në “Facebook”:


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas