ShowBizz

Nga dita e 5 e 6 bëhet më serioze – Edi Manushi rrëfen mbi infektimin nga koronavirusi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:54 - 25/11/20 |
mapo.al

Moderatori i njohur tek “E diell”, Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.


Ai ka folur në një intervistë në ‘ftesë në 5’ për gjendjen e vetë shëndetësore dhe sesi po i kalon këto ditë.


Prezantuesi është shprehur se ditët e para janë më të qeta, më pas nga dita e 5 e 6 bëhet më serioze.Ndër të tjera ai është shprehur e ka marrë shumë mesazhe nga miq dhe shokë të cilët i kanë uruar shërim të shpejtë dhe që e kanë këshilluar se çfarë duhet të hajë.
“Kisha dy ndjesi sepse përgjigjja erdhi me vonesë. Njëherë thoja inshallah dal negativ, më pas thoja po sikur meqenëse jam mirë të dalë pozitiv. Ndodhi kjo e dyta. Ditët e para janë më të qeta, më pas nga dita e 5 e 6 bëhet më serioze.Na shkoi për shtat kjo, sepse bën pushime. Më shpesh më merr Jeta, një nga bashkëpunëtorët e E Diell. Shumë njerëz më kanë marrë në telefon. Më kanë bezdisur në fakt mesazhet e miqve që më japin këshilla për ushqimet. Por në përgjithësi e gjitha shkon mirë”, tha Manushi.

1


Etiketa: , , ,

Pas