Aktualitet

Nga look-u te veshja, “parada” e deputetëve në ditën e parë të Kuvendit/ FOTO


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:40 - 10/09/21 |
mapo.al

Parlamenti nisi sot legjilaturën e re, ku pas një bojktoi dy vjeçar janë rikthyer edhe ligjvënësit e opozitës. Të gjithë me kostume dhe të veshur sipas protokollit, disa me ngjyra te çelëta dhe disa të tjerë të errëta.


Por ajo që vihet re nga fotot e publikuara të LSA është kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila rifutet në Parlament për herë të parë që nga 16 shkurti i vitit 2019.


Me një stil të ri flokësh, Kryemadhi ka veshur një këmishë dhe një fund.Ndërkohë, kryetarja e re e Parlamentit, Lindita Nikolla shihet me një kostum të zi.
Nga kampi demokrat, deputetja Grida Duma ka veshur një fustan të kuq. Bie në sy edhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali e veshur me një kostum të zi me vija të bardha, teksa ngjitet te shkallët e Kuvendit.<
>
709FC2CF-08A6-4756-AEAE-454B0C1871D5 83230BF5-6C6C-4907-8B7B-CC4E25D9DE8E 1E29A0F1-2D49-4366-875E-DAEB761CDC0F DA591EE0-67F6-408A-9326-6BA7FE122732 942ECD7D-41AC-4502-B8F4-90238A04E6E0 45C3FF9C-A0A1-49C3-9695-7A9AB702D5D1 923A2B55-316A-4F20-A1A8-E7FE96AF4490 0FB1CCAA-4DFE-4FCB-85ED-5A9DEF9FC732 4BC7BC94-A24C-4A2F-AC5B-D9B70AD5EAF0 Lulzim-basha-vendimi-Berisha11 Basha te Kuvendi Basha4 Basha dhurata Çupi Berisha ne fund Rama grupi i PS rama grupi i ps1 Monika Kryemadhi flamur noka Tabaku Vokshi deputetet deputetet1 deputetet2 Olta Xhacka Dash Shehi Salianji Nallbati 624966D8-CA31-4D3A-A042-BF4B0494DE54 DA0D1304-67BB-4F4B-A3E7-3D4DC40CAFCE A04E328A-0AD0-4FF0-A5C4-8735ED3E8F6F 54BEA406-114E-4629-9AC9-293D28BD1AFA 326B5D86-9EAD-4469-9DE7-EC2EDEC61290 07E9D36A-6AE0-4DD4-8E4F-DD3AF0776AD0 1993E038-58B9-4950-B681-72EFE23EA2DA 6E14E9ED-B3F9-4901-85E8-92E5961A890C F4AB93BE-B3E4-4549-86A1-4AA04F2EA3DB 98A1ACE1-B553-4D8B-BF9D-E4815B4D0666 B5CB002F-D397-4C92-8ADA-A2DEAAE85044 794A672B-F246-42A1-BF32-6D763090E9C1 72E00F22-F424-43E4-99A6-836719E4A9E6 1864C361-AD79-467E-B654-43F6A6AE20B3 37208DA7-7927-4459-9723-6C7A240D94F4 B3509598-7243-4DE8-9CB5-185AFF069C48 0E3965DA-CCA8-44FC-A803-C9E6A8C4DBB4 B69318F5-CEEA-41A7-823C-2E543EE84792 72BDC9E8-278E-419C-BA4A-631A13DE4F35 DD734440-C63C-403C-81D8-F08986B55DD9 78568CA0-A6EF-408B-B0C9-5CF0F987CBD6 171448A1-7E86-4018-BEBB-1A88A230CEFD 8B3B55C2-9255-4633-959D-D24AE2ABEEAB 4B159C8D-638D-4C75-A63E-154DE60BE1F7
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas