ShowBizz

Nga ndarja me Butrintin deri te raportet e reja me Zerkën! Kiara Tito i rrëfen të gjitha


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:45 - 03/12/20 |
mapo.al

Në çdo intervistë të mundshme të Kiara Titos një pyetje është e pashmangshme: “Pse u ndave nga Butrinti?”

Nuk e kanë pranuar kurrë se kanë qenë bashkë, por fotot nga paparaci, shfaqja në vendet e njëjta dhe e fundit pjesëmarrja e Kiarës në këngën e Butrintit “Hajt hajt” kanë treguar të kundërtën.


E kur ka kaluar 1 vit që nga ai videoklip, asnjë ndodhi e dyshimtë n uk ka ndodhur. Ata nuk ndiqen në Instagram, teksa fotot nga paparacët dhe në vendet e njëjta nuk qarkullojnë më.

Por vetëm diçka ka mbetur. Pyetja e sipërpërmendur.Edhe sot teksa ishte e ftuar në “Roped with Olsi”, Kiara nuk i shpëtoi kësaj pyetje, e cila këtë herë mori edhe nota humori nga Olsi.


Është një pyetje që kanë përshtypjen që do më përndjekë gjithë jetën time. Imagjino, kur më pyet edhe gjyshja “Pse u ndave?” Kush të tha që u ndamë. Domethënë nuk kemi qenë ndonjëherë bashkë. I paske lënë për në fillim këto pyetjet pikante…

Po ashtu, Olsi e ngacmoi edhe rreth zërave që qarkulluan se ajo dhe Young Zerka po dalin së bashku.

“Mos vallë do marrësh pjesë edhe te klipi Young Zerkës?”-pyeti Olsi me humor, referuar pjesëmarrjes së saj në klipin e Butrintit.

Ja mora dorën klipeve tani mund të dalë edhe tek ndonjë tjetër. Po pse jo, mo Olsi pse jo?

Ndonëse Kiara po tregohej tepër fjalëpak, Olsi ishte i bindur të mësonte se ç’po ndodhte realisht mes tyre. Ai vijoi më tej: “Çfarë po ndodh mes jush? Sepse te “Shiko kush luan” e pamë se të dy i kishit fshirë mesazhet e atyre më parë? Ish-ëve…”

“Unë kam fshirë mesazhet, por jo numrin”.-tha Kiara si për të na konfirmuar se dikur ka qenë me Butrintin. E më tej vijoi: “Në fakt ajo nisi aty ku ishim të ftuar jo se kishim diçka konkrete. Nisi si lojë dhe tek videoja e lojës sonë kam lexuar komente “Janë super çift”, “Duket që e pëlqejnë njëri-tjetrin” dhe fillova ta shihja realisht Zerkën me një tjetër sy gjatë kohës që po shikoja videon.(qesh) Nuk ka lindur gjë jo. Ishte thjesht një lojë.”

Sakaq, e vendosur përballë tre fotove, Butrint, Young Zerka dhe Mozzik ajo zgjodhi Butrintin.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas