Aktualitet

Nga Rama te Spiropali dhe Lleshaj, ja memet për grabitjen në Rinas


               Publikuar në : 13:34 - 11/04/19 |
mapo.al

Sa herë që në vend ka një ngjarje të madhe, është fenomen tashmë që rrjetet sociale të prodhojnë meme pa fund. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me grabitjen në Rinas. Memet më interesante për këtë grabitje kanë qënë për Kryeministrin Edi Rama, për Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, por edhe për Elisa Spiropalin.


Ironi dhe fotomontazhe, këto janë disa nga memet që janë parë më shumë në rrjetet sociale.

 

 

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas