Aktualitet

Nga sherri me sende të forta tek përdorimi i armës, si u plagosën dy personat në Durrës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 18/09/20 |
mapo.al

Mapo mëson të tjera detaje nga plagosja me armë zjarri në Durrës.


Burime për Mapo, pohojnë se të plagosur kanë mbetur dy persona.


Fillimisht, sherri agravoi me përplasje me sende të forta mes disa personave, e më pas në përdorimin e armës.


Gjithashtu, Mapo mëson se policia ka identifikuar autorin si dhe ka shoqëruar në komisariat 6 persona.


Burime për Mapo bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi të një lokali në qytetin bregdetar.


Dy të plagosurit, ndodhen në spitalin e qytetit bregdetar ku po marrin ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE: 

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona


Etiketa: , , , ,

Pas