Nga sherri me sende të forta tek përdorimi i armës, si u plagosën dy personat në Durrës

Mapo mëson të tjera detaje nga plagosja me armë zjarri në Durrës. Burime për Mapo, pohojnë se të plagosur kanë mbetur dy persona. Fillimisht, sherri agravoi me përplasje me sende të forta mes disa personave, e më pas në përdorimin e armës. Gjithashtu, Mapo mëson se policia ka identifikuar autorin si dhe ka shoqëruar në … Continue reading Nga sherri me sende të forta tek përdorimi i armës, si u plagosën dy personat në Durrës