ShowBizz

Nga takimi i parë tek arsyeja e ndarjes, Mozzik flet për Loredanën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:29 - 22/11/19 |
mapo.al

Mozzik ka folur së fundmi për marrëdhënien me nënën e vajzës së tij, Loredana. Në një intervistë për portalin zviceran “20 min”, Mozzik pohoi për të disatën herë se është divorcuar.


E megjithatë, theksoi se nuk do të shprehej kurrë keq për Loredanën. Pavarësisht kësaj deklarate, Mozzik la të kuptohej se divorci ka ardhur si pasojë e sjelljes së reperes. Nuk mungoi edhe një rikthim në të shkuarën, në takimin e tyre të parë.


Risjellim në vëmendje se çifti u nda pak pasi Loredana u akuzua nga një çift zviceran për kërcënim dhe zhvatje të një shume prej 700 mijë frangash.


Pjesë e shkëputur nga intervista e Mozzik:


1.Si është Loredana si një femër?

Ajo ka një zemër të madhe dhe i do njerëzit, por ajo duhet të ndryshojë!

2.Në çfarë mënyre?

Nuk dua ta them këtë në publik, pasi ajo e di vetë.

3.Sa të rëndësishme janë për Loredanën paratë dhe luksi?

Nuk e di!

4.Ti ke qenë i lidhur prej kohësh me Loredanën. Si u takuat?

I shkrova në Instagram dhe mendova “sa femër e mrekullueshme”. Më pas prita një javë për t’i shkruar sërish. Për  ditën e Shën Valentinit, 4 vite më parë, ne u takuam për të parën herë.

5.Si ishte takimi i parë?

I çuditshëm! Shkuam në restorant dhe të gjithë po na shikonin. Në një pikë unë i thashë Lorit: Çohu të ikim!


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas