Aktualitet

Ngacmoi seksualisht të miturën – Kush është efektivi i policisë, Kol Kola


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:57 - 04/05/21 |
mapo.al

Personi në foto është Kol Kola, efektivi  i policisë i cili u arrestua sot nga SHÇBA pasi ka ngacmuar seksualisht një të mitur dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të


Më 29 prill, 62-vjeçari Kola, ka mashtruar të miturën duke i thënë se do ta dërgonte në komisariat, por e ka dërguar në një banesë që e kishte në përdorim.


Pikërisht në këtë ambient ai ka kryer vepra të turpshme me të dhe ka tentuar të abuzojë seksualisht me të miturën.

Uniformat blu bëjnë me dije se e mitura ka bërë kallëzim dhe pas verifikimeve nga ana e policisë gjyqësore efektivi është vënë në pranga për veprën penale “Ngacmim seksual”.
LEXO EDHE: 

Tentoi të abuzojë seksualisht me të miturën, SHÇBA prangos policin në Lezhë

14


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas