Aktualitet

Ngërçi me Bashkinë, Rama mbledh deputetët e Qarkut të Shkodrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:34 - 07/10/19 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me deputetët socialistë të Qarkut të Shkodrës. Takimi zhvillohet me dyer të mbyllura dhe në qendër është ngërçi në Bashkinë e Shkodrës pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit.

Pjetri ka qenë edhe drejtues i qarkut, por ky vend mbetet ende vakant.


Anëtarët e Komisionit që do të merren me zgjedhjet brenda PS në Shkodër janë Luan Harusha, Arben Pëllumbi, Musa Ulqini dhe Senida Mesi.
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas