Aktualitet

Ngjarja plot mistere, tërhiqen nga morgu trupat e 4 turistëve rusë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:56 - 22/10/21 |
mapo.al

Trupat e katër shtetasve rusë të cilët u gjetën të pajetë në një saunë të një resorti në Qerret të Kavajës janë tërhequr nga morgu.


Në orët e vona të mbrëmjes së 21 tetorit trupat e 4 turistëve rusë u tërhoqën nga morgue nga familjarët e tyre.


Të pranishëm kanë qenë dhe përfaqësues të ambasadës ruse.Ata do i nënshtrohen një ekspertizë të dytë mjeko ligjore.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas