Aktualitet

Ngjarja shokuese në Bejrut/ Meta dhe Rama shprehin solidaritetin me popullin e Libanit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:44 - 04/08/20 |
mapo.al

Shpërthimi i pasdites së sotme në Bejrut të Libanit ka tronditur mbarë opinion botëror. Nepërmjet rrjeteve sociale kanë ndarë mesazhet e tyre të solidarizimit me popullin e Libanit Presidenti Meta dhe Kryeministri Rama.


Statusi i Presidentit Meta:


Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave dhe të lënduarit nga shpërthimi tragjik në Bejrut!
Solidarizim me popullin e Libanit.


Statusi i Kryeministrit Rama:


Çfarë lëndimi e trishtimi! Vdekje, plagosje, shkatërrim që le pa frymë e pa fjalë! Ngushëllime e solidaritet me popullin e LibanitEtiketa: , ,

Pas