Aktualitet

Ngjarje e pazakontë, një Jaht i braktisur në ujërat e Shëngjinit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 17/10/20 |
mapo.al

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ujërat bregdetare të Shëngjinit.

Policia Kufitare ka konstatuar një Jaht të braktisur dhe po punon për ta ankoruar në Port.


Burimet për mediat hedhin dyshime se në bord kanë qënë dy persona me shtetësi të huaj.
Gjithashtu mësohet se në Jahtin e braktisur valvitet një flamur Slloven.


1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas