Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Sarandë/ Sherr me thika mes të rinjëve, plagoset 20-vjeçari
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:43 - 10/01/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Sarandë mbrëmjen e sotme. Dyshohet se pas një sherri për motive banale mes të disa të rinjsh, ka mbetur i plagosur  një 20 vjeçar.20 vjeçari me inicialet R.A, është transportuar në urgjencën e spitalit “Stefan Mekshi” i goditur me thikë.


Mesohet se i riu ka katër goditje në pjesën e pasme dhe në duar.Grupi hetimor ka nisur hetimin për të zbardhur shkakun dhe autorin e kësaj ngjarjeje. Sipas bluzave të bardha, gjendja e të riut është jashtë rrezikut për jetën.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas