Aktualitet

Ngjarjet e fundit/ Policia kontrolle në Fushë Krujë, kërkohet edhe Marklen Haka


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:21 - 20/02/21 |
mapo.al

Ngjarjet e fundit kriminale që kanë ndodhur në vend, ka bërë që policia të ushtrojë kontrolle në Fushë Krujë dhe në zonat pranë Niklës.


Burime për “Mapo” bëjnë me dije se janë ngritur postoblloqe në disa akse, për të kërkuar bashkëpuntorët e 4 personave që janë shpallur në kërkim për vrasjen e Shkëlzen Kastratit.


Gjithashtu mes personave në kërkim është edhe Marklen Haka. Ai është kërkohet pas një sherri të ndodhur 2 ditë më parë në Tiranë, ku u gjetën armë dhe veshje të ngjashme me ato të policisë.Pjesë e të rinjëve ishte edhe Marklen Haka, por u largua kur mbërriti policia. Kontrollet do të vijojnë gjatë natës, thanë burime nga policia.
1
Etiketa: , ,

Pas