ShowBizz

Rikthehet Kallashi… ‘ngre temperaturat’ me urimin për ditën e Pavarësisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 29/11/18 |
mapo.al

E “zhdukur” ose e “harruar” prej disa kohësh nga rrjetet sociale, balerina “Kallashi” është rishfaqur sërish në stilin e saj “me breshëri”, duke bërë namin në rrjet me fotot e fundit…


Dje në 106-vjetorit të Pavarësisë të gjithë shprehën në mënyrën e tyre mesazhe urimi dhe patriotizmi në këtë ditë të shënuar për kombin shqiptar. Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen ishte këngëtarja Donjeta Kosumi, e njohur nga të gjithë si “Kallashi”.


Ajo poston shpesh foto propokuese. Po ashtu edhe ditën e djeshme ajo ka postuar një foto ku shfaqet e zhveshur dhe mbulon gjoksin me dy shqiponja të vogla.


foto galeri foto galeri


 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas