ShowBizz

Ngrihet sipari i Festivalit të Kanës, ja yjet që shkëlqyen               Publikuar në : 12:40 - 15/05/19 |
mapo.al

Mbrëmjen e djeshme nisi edicioni i 72-të i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë, i cili do të vijojë deri më datë 25 maj. Të apasionuarit pas filmit shijuan dje parakalimin e yjeve të kinematografisë në tapetin e kuq, ndër të cilët u pikas edhe aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez.


E rikthyer pas një periudhe shkëputjeje nga filmi horror “The Dead Do Not Die”, Selena dukej tejet mahnitëse me veshjen e Louis Vuitton. Edhe supermodelja Alessandra Ambrosio shkëlqeu në tapetin e kuq me një fustan të Ralph & Russo. Listës i shtohet padyshim aktorja Eva Longoria, e cila me një fustan të çarë gati deri në bel dukej e mrekullueshme.

Ajo që duhet theksuar për edicionin e këtij viti është se për të parën herë festivali është hapur me një film horror, që është pikërisht “The Dead Do Not Die” .

<
>
selena_gomez 5cdbb5a755b39287437462 5cdbb60d36f2f232797775 5cdbb5f71b158220500798 5cdbb5c2c5d93461181531 5cdbb575c53f8199810161 jav-1 iz and


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas