ShowBizz

Nicki Minaj renditet e para në ‘Billboard Hot 100’ me këngën “Say So”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:35 - 12/05/20 |
mapo.al

Nicki Minaj ka arritur një tjetër sukses. Ajo është renditur e para në top-listën e ‘Billboard Hot 100’, për herë të parë në karrierën e saj. “Say So”, bashkëpunimi me Doja Cat’s ëstë kënga që ja dha këngëtares këtë arritje.Kjo ka ndodhur pas përpjekjeve të shumta të 37-vjeçares për këtë arritje, shkruan Daily Mail. Minaj i ka dedikuar fansave një shkrim duke u shprehur mirënjohjen për mbështetjen e tyre.


 


 

View this post on Instagram

 

Real nasty wit dem 🏀s – all NET, yeah I’m GROSS #SaySoRemix @dojacat

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Nuk kam fjalë për t’iu falënderuar gjatë kësaj jave, pasi më ndihmuat të bëjmë histori. Unë i kam parë të gjitha. Ju kurrë nuk do të kuptoni se sa më lartësoni mua me dashurinë dhe mbështetjen e jashtëzakonshme që vazhdoni të tregoni. Ju dua shume”, ka deklaruar Minaj.

See the source image

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas