Kryesore

LIVE – Nis procesi i zgjedhjeve në LSI në të gjithë vendin, fluks anëtarësh (VIDEO+FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:01 - 21/11/20 |
mapo.al

Ka nisur procesi i votimit për strukturat drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim.


Që në nisje të procesit shihet një interesim i madh nga anëtarët e LSI për të zgjedhur anëtarët e rinj të Konventës Kombëtare.


Siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme, dhjetëra anëtarë të LSI presin në radhë për të votuar përfaqësuesit që do të drejtojnë partinë.

Anëtarësia e LSI brenda dhe jashtë vendit, veç votimit fizik, do të ketë mundësi që të përdorë votimin online përmes aplikacionit të posaçëm “Join LSI”.<
>
Zgjedhjet ne LSI1 Zgjedhjet ne LSI2 Zgjedhjet ne LSI3 Zgjedhjet ne LSI4 Zgjedhjet ne LSI5 Zgjedhjet ne LSI6 Zgjedhjet ne LSI7 Zgjedhjet ne LSI8 Zgjedhjet ne LSI LSI votime LSI votime1 LSI votime2

LEXO EDHE:Përparim Spahiu: Sot, LSI zgjedh grupin drejtues të fitores së madhe të 25 prillit

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas