ShowBizz

Nis “Top Talent”, zbulohet emri i prezantueses
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:48 - 14/12/19 |
mapo.al

Talent show “Top Talent” do të nisë sezonin e tretë në muajin janar në TCh. Audicionet e para të programit kanë nisur që sot. Edicioni i tretë do të vijë i riformatuar në strukturë, prezantim si dhe në panelin e jurisë!


Oriela Nebiaj është fytyra e edicioni të tretë, me plot risi e surpriza!


Në një lidhje direkte me edicionin e lajmeve në Top Channel, Oriela Nebiaj u shpreh se: “Përfshirja e disa kategorive në këtë edicion është një risi, që është reflektuar në këtë audicion të parë, ku sot kemi parë të rinj që kanë ardhur për të provuar veten në muzikë, interpretim, kërcim, gazetari e sigurisht prezantim. Gjeografia është zgjeruar, kemi shumë pjesëmarrës nga Shqipëria e Kosova, teksa gjej rastin të ftojmë këdo që mendon se ka një talent t’i bashkohen audicioneve tona”!

Etiketa: , ,

Pas