ShowBizz

Nis turneun “Phoenix” në Europë, Rita Ora bën shqiponjën në skenë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:18 - 24/04/19 |
mapo.al

Rita Ora ka filluar turneun e saj “Phoenix” edhe në Evropë dhe shteti i parë ku ka performuar ka qenë Norvegjia, konkretisht në kryeqytetin e tij, në Oslo. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ndarë shumë momente nga ky koncert me ndjekësit e saj në “Insta Story”. Në një ndër to u pikas bërja me duar të simbolit të shqiponjës.


Duke treguar edhe njëherë se ajo krenohet me rrënjët e saj, Rita ka nderuar në këtë mënyrë fansat shqiptarë, duke patur parasysh se në Norvegji jeton në një numër i madh bashkatdhetarësh.
 
1
Etiketa: , , ,

Pas