ShowBizz

Nis viti i ri shkollor, e shoqja e Dr. Florit ndan fotot e fëmijëve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:34 - 16/09/19 |
mapo.al

Sot është dita e parë e vitit të ri shkollor. Padyshim që emocione, krahas fëmijëve, kanë edhe prindërit. Në vazhdën e këtyre të fundit, shihet edhe bashkëshortja e këngëtarit të ndjerë Dr. Flori.


Ajo ka ndarë në llogarinë e saj personale në “Instagram” dy foto të fëmijëve, pak para nisjes së tyre në kopësht dhe shkollë, si dhe nuk ka ngurruar t’i urojë të gjithë bashkëmoshatarëve mbarësi dhe suksese.


“Kaltrina në shkollë dhe Dani në kopësht. Vit të mbarë dhe suksese kalamaja”-ka shkruar Blerina krahas fotove.


<
>
5d7f381fbf6c6Screenshot_1 5d7f382b7627eScreenshot_2Etiketa:

Pas