Kryesore

Nisi bora për këtë sezon, zbardhet Dardha…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:45 - 16/11/18 |
mapo.al

Reshjet e para të borës në Dardhë i kanë shtuar fshatit bukurinë e dimrit, ndërsa ai është gati të hapë dyert për të pritur vizitorët e parë të sezonit.Kanë mjaftuar vetëm 5 cm rreshje dëbore për t’i veshur fshatit ngjyrën e bardhë ndërsa ky destinacion mbetet ndër me të frekuentuarit edhe për turistët të cilët zgjedhin Korçën në fundjavë.

Vetëm 18 km larg Korçës aventura dimërore po pret të apasionuarit pas turizmit të bardhë. Rezervimet ne bujtinat dhe ambientet mikpritëse për ata që zgjedhin juglindjen e vendit nisin herët sepse një ditë para fundjavës nuk ka më vende.


<
>
d1 d2 d3 d4 d5 d6 d6-442x249
1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas