Aktualitet

Nisin reshjet e shiut në Tiranë, qytetet që do të zgjohen me shtrëngata


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 01:10 - 22/11/21 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme Tirana është përfshirë nga reshjet e lehta të shiut, por që gjatë natës dhe nesër pritet që të jenë intensive në të gjithë territorin.


Fillimisht zonat që do të preken nga moti i keq janë pjesa jugore, ultësira perëndimore dhe veriperëndimore dhe më pas i gjithë territori.


Moti i keq me reshje dhe stuhi do të vazhdojë deri në fundjavën që vjen.Jo vetëm Shqipëria, por i gjithë rajoni i Ballkanit do të jetë në këto kushte atmosferike.
Zonat që do të preken nga moti i keq janë pjesa jugore, ultësira perëndimore dhe veriperëndimore dhe më pas i gjithë territori.Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shiut do të zgjasin deri në fundjavën që vjen.

3


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas