fbpx

ShowBizz

Një fëmijë në familjen e reperit Noizy…


               Publikuar në : 13:09 - 12/07/19 |
mapo.al

Reperi Noizy ka bërë me dije se do të bëhet dajë për të dytën herë. Ai e ka komunikuar lajmin përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social “Instagram” ku shihet një tortë me dy këmbë fëmijësh të vizatuara, njëra blu dhe tjera rozë, duke e shoqëruar me mbishkrimin: “Vajzë apo djalë? Dajë për herë të dytë”.


Duhet thënë se Noizy është tejet i dhënë pas fëmijëve dhe me shumë gjasa ky lajm do e ketë gëzuar së tepërmi. Kujtojmë se ai është babai i një vajze që quhet Leandra.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas