fbpx

ShowBizz

Një fytyrë rrezëllitëse si të Leonora Jakupit? Ja ç’duhet të bëni

               Publikuar në : 15:25 - 21/07/19 |
mapo.al

Leonora Jakupi është konsideruar nga hera si një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare. Mirëpo, Leonora ka zbuluar së fundmi se nuk e ka marrë kurrë për të mirëqenë bukurinë e saj.


E ftuar në emisionin “Mirage”, këngëtarja ka treguar se kurrë nuk ka fjetur me makiazh në fytyrë dhe se përgatit vazhdimisht maska në kushte shtëpie me të verdhën e vezës, me limon dhe me mjaltë, si dhe me sodë buke.

Etiketa:

Pas