Aktualitet

Një hap larg vdekjes/ Rrufeja godet shtëpinë e gruas që rrezikoi jetën (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:29 - 12/08/20 |
mapo.al

Një rrufe ka goditur pemën para oborrit të shtëpisë së një zonje të quajtur Sarah Ribardi, në Luiziana.


E gjithë ngjarja e frikshme, e ndodhur brenda një sekonde, është filmuar nga kamerat e shtëpisë.


Sarah ndodhej në oborr në atë moment dhe vetëm pak metra e ndanin nga vendi që goditi rrufeja.


“Zoti ishte padyshim me ne. Një hap më afër dhe unë do të isha lënduar rëndë”- shkruan ajo në postimin e saj në “Facebook”.Etiketa: , , ,

Pas