ShowBizz

“Një hirushe e kohëve moderne”/ Gruaja e Granit Xhakës dhe shumat e saj marramendëse
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:03 - 20/02/19 |
mapo.al

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë kthyer në një nga çiftet më të dashur nga publiku, kryesisht për shkak të historisë së tyre të dashurisë. Leonita është njohur me Granitin kur ajo punonte në një lokal në Gjermani si kamariere dhe mesfushori luante me Borussia Manchengladach. Mirëpo, sikundër përrallat me fund të lumtur, Leonita tanimë gjendet shumë larg ditëve “të zymta”.


Ajo është paraqitur sëbashku me Granitin në një event futbolli dhe vëmendjen e ka marrë pikërisht ajo se çfarë kishte veshur. Fustani me pika dhe viza të shumta është mësuar se i përket firmës Louis Vuitton dhe kushton plot 4900 euro. Ndërkohë që, edhe takat me të cilat e kishte kombinuar fustanin i përkasin të njëjtës firmë dhe kushtojnë 790 euro. Me një look me vlerë 5690 euro, Leonita Xhaka ka shkëlqyer në evenimentin sportiv.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas