ShowBizz

Një javë pa ngrënë dhe përsëri…, ja çfarë bën Bleona Qereti (FOTO)

               Publikuar në : 21:28 - 19/08/19 |
mapo.al

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale.


Kohët e fundit ajo i është dedikuar totalisht fizikut të saj dhe ndan në rrjete momente nga ushtrimet që praktikon. Së fundmi ajo ka treguar se ka qëndruar një javë pa ngrënë dhe vazhdon të jetë e fortë.

“Unë nuk kam ngrënë që një javë por jam e fortë”, ka shkruar Bleona në ‘Instagram’.

Etiketa: , ,

Pas