ShowBiz

Një kamariere si Rita Ora: Mos harroni të më lini bakshish


               Publikuar në : 15:34 - 14/03/19 |
mapo.al

Këngëtarja Rita Ora është shfaqur në videoklipin e saj më të fundit “Only want you” e veshur si kamariere dhe së fundmi ajo ka vendosur të ndajë me fansat disa fotografi, për ta promovuar akoma dhe më tej atë.


“Porosisni! Video “Only Want you” është gati. Mos harroni t’i lini bakshish kamarieres suaj”, ka shkruar këngëtarja në rrjetin social “Instagram”. Kënga është publikuar më 6 mars dhe deri më tani ka siguruar 3 milionë klikime në You Tube.

https://www.instagram.com/p/Bu_OuH_HM1z/


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas