ShowBizz

Një ‘kapitene’ seksi si Luana, sapo ndezi plazhin!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:16 - 10/07/18 |
mapo.al

Moderatorja bukuroshe Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi se kurrë duke i dhënë një jahti.


E veshur me të verdha Luana dukej në formë dhe tejet sensuale. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Kapitenia L”.
1Etiketa: , , ,

Pas