ShowBizz

Një mama 43-vjeçare sfidon Kim Kardashian
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 02/04/18 |
mapo.al

Shoqja e ngushtë e Kourtney Kardashian, po sfidon hapur Kimin me format e saj perfekte fizike.


Bëhet fjalë për Larsa Pippen, e cila me format e saj po dëshmon se ajo është një mama seksi, ndërsa këtë të shtunë u shfaq në plazhin e Miamit me bikini ngjyrë të zezë.


43-vjeçarja, nënë e tre fëmijëve, dëshmoi se Kim Kardashian nuk gëzon forma më të mira se ajo, dhe këtë gjë e bëri teksa shfaqi fizikun e saj të mahnitshëm në plazh.


Larsa, e cila është e martuar me kampionin e NBA-së, Scottie Pippen, ka ndarë me fansat foto nga udhëtimi i saj në Miami.


<
>
4ABEA35100000578-5567525-Dare_to_bare_The_Real_Housewives_of_Miami_star_flaunted_her_perk-a-109_1522602039723 4ABEA36100000578-5567525-Relaxation_is_key_The_reality_star_spent_time_lounging_in_bright-a-4_1522604063047 4ABEA37900000578-5567525-Flattering_The_racy_swimwear_also_featured_a_black_strap_that_ci-a-106_1522602039720 4ABEA67500000578-5567525-Flashy_Scottie_Pippen_s_wife_displayed_two_tattoos_an_outlined_h-a-103_1522602039717 4ABEA01E00000578-5567525-Back_to_basics_The_television_personality_worked_on_her_tan_but_-a-111_1522602039725 4ABEA5F100000578-5567525-Hot_mama_Larsa_and_her_husband_Scottie_share_four_children_toget-a-6_1522604063099 4ABEA6FD00000578-5567525-Showstopping_Larsa_Pippen_showed_off_her_sensational_curves_in_a-a-102_1522602039716 4ABEA66D00000578-5567525-Reunited_Back_in_November_Larsa_and_her_husband_of_two_decades_S-a-5_1522604063098 4ABEA31600000578-5567525-Keeping_it_simple_The_mother_of_four_wore_two_gold_bangles_on_he-a-110_1522602039724


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas